O projektu
Díky za Vánoce

Milka se rozhodla poděkovat těm, jejichž práce je pro nás během Vánoc nezbytná. Děkujeme těm, kteří nám umožní o Vánocích kupovat dárky, péct cukroví, posílat balíčky, doručovat přání, hasit požáry, ošetřovat případné úrazy při vánočním řádění, nebo se dopravit za našimi rodinami…

Bez těchto lidí by Vánoce nebyly takové, jak je známe.

Vzpomeňte si na ně až…

Až se letos budete na Štědrý večer vyhřívat u rodinného krbu, odpočívat u pohádek a rozbalovat dárky, vzpomeňte si na ty z nás, kteří tento čas tráví pravidelně v práci. Hasiči bděle vyčkávají na stanici, aby nás zachránili od případného požáru způsobeného nekontrolovanými svíčkami. Z rádia nás hřejivými slovy těší moderátor, jehož děti si na Vánoce budou muset počkat o den déle, a hotely a restaurace jsou plné hostů i personálu, který je trpělivě obsluhuje a naslouchá jim. Doktoři zasahují v nemocnici, aby nám pomohli od zaseknuté kůstky kapra v krku, a kurýři na poslední chvíli pilně rozvážejí v plískanici dárky pro naše milé. Nastal čas, abychom společně poděkovali pracantům, kteří se nám starají o pohodové svátky. Dělají to totiž pro nás.

Jak se zapojit?

Díky Milce můžete hlasovat, která povolání si podle vás zaslouží nejvíce díků a posílat i online speciální přání svým blízkým. Začít ale můžete úplně jednoduše – tím, že se na všechny řidiče, doktory, hotelové recepční i prodavače na Štědrý den pěkně usmějete.

Jaké povolání
si zaslouží nejvíc díků
za Vánoční dřinu?

Hlasuj a vyhraj!